menu1menu2menu3menu4menu5menu6menu
ı

ŞİRKET PROFİLİ

Şirketimiz ilk olarak 1985 yılında Mehmet Ayık tarafından Kumaş dokuma üretim tesisi olarak kuruldu. Yıllarca tekstil piyasasına kumaş üretimi gerçekleştirdik.
Ayık Tekstil, Bursa'da 1996 yılında yeniden yapılanarak Vişne caddesindeki kendi binasında üretime geçti. Burada son teknoloji dokuma tezgahlarında kumaş üretimi yapılmakta ve teşhir edilmektedir. Çok sayıda Tekstil firmasına kumaş  üretimi yapan Ayık Tekstil, kendi markasını oluşturmak için faaliyete geçmiş bulunmaktadır.


Misyonumuz;
Siz değerli müşterilerimize yıllardır sunduğumuz hizmetin ve kalitenin kat kat üzerine çıkıp en iyi kalite ve hizmeti bir araya getirmektir. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek, yapılabilecek hizmetin en iyisini yapmaktır.


Vizyonumuz;
Firmamız, kalite ve teknolojinin yanısıra müşteri memnuniyeti ve insan faktörü konusundaki duyarlılığının getirdiği başarının devamı için gerekli olan çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumsallaşma çalışmaları ve teknolojik yatırımlar firmamızın dinamik ve tecrübeli yönetim kadrolarının özverili çalışmaları ile devam etmektedir. Markalaşmanın öneminin bilinciyle faaliyetimiz sürmektedir.


Ayık Tekstil Ltd. Şti. © 2011    Tüm Hakları Saklıdır.

Web Hizmeti : Temiz Web